Počas prázdnin posielame balíky v utorok a štvrtok. Ďakujeme za vašu trpezlivosť.

Naša filozofia

 

 Láska k prírode.

Príroda je krásna. Ale tráva je mokrá, v lese je blato na vrcholoch fúka. Outodoor oblečenie, ktoré vytvárame, umožní vášmu dieťaťu spoznávať prírodu v akomkoľvek počasí. Aby v prírode bolo deťom sucho a teplo. Aby rodina trávila spoločný čas vonku. Aby si deti pobyt v prírode zamilovali. 

 

 

Láska k udržateľnosti.

Šijeme detské outdoorové oblečenie. Je rastúce, preto ho dieťa využije viac sezón. Je skvelo strihané, preto neobmedzuje dieťa v pohybe. Či už má látkovú plienku alebo je nosené v šatke či nosiči. A je udržateľné, lebo materiály vyberáme precízne. Veľmi precízne.

 

Využívame softshell, ktorý odvedie vodu a prepustí paru. Merino vlna je tkaná v Českej republike a biobavlna potlačená v Nemecku a Škandinávii. Materiály dopĺňame bavlnenou viskózou z Európy.

 

A detaily? Ohrňovacie nohavice, rastúce rukávy, obojstranné mikiny. K tomu kopec skrytých vreciek na detské poklady. 

 

 

Láska k deťom. 

Sme outdoormatky. Dlhoročné priateľky, dôverníčky a nekompromisné kritičky. Všetko, čo vymyslíme, najskôr otestujeme na našich šiestich deťoch. Vieme, čo potrebujú pre bezstarostný pohyb. A vieme aj to, čo potrebujú naše rodiny pre pokojný pobyt v prírode. Testujeme na vlastných deťoch.

 

 

S podporou trávenia voľného času v prírode to myslíme vážne. Prispievame neziskovej organizácii na vysádzanie stromov, podporujeme rodinné centrum v Brne. Lebo milujeme prírodu. Lebo milujeme deti.