Naša filozofia

 

 Láska k prírode.

Príroda je krásna. Ale tráva je mokrá, v lese je blato na vrcholoch fúka. Outodoor oblečenie, ktoré vytvárame, umožní vášmu dieťaťu spoznávať prírodu v akomkoľvek počasí. Aby v prírode bolo deťom sucho a teplo. Aby rodina trávila spoločný čas vonku. Aby si deti pobyt v prírode zamilovali. 

 

 

Láska k udržateľnosti.

Šijeme detské outdoorové oblečenie. Je rastúce, preto ho dieťa využije viac sezón. Je skvelo strihané, preto neobmedzuje dieťa v pohybe. Či už má látkovú plienku alebo je nosené v šatke či nosiči. A je udržateľné, lebo materiály vyberáme precízne. Veľmi precízne.

 

Využívame softshell, ktorý odvedie vodu a prepustí paru. Merino vlna je tkaná v Českej republike a biobavlna potlačená v Nemecku a Škandinávii. Materiály dopĺňame bavlnenou viskózou z Európy.

 

A detaily? Ohrňovacie nohavice, rastúce rukávy, obojstranné mikiny. K tomu kopec skrytých vreciek na detské poklady. 

 

 

Láska k deťom. 

Sme outdoormatky. Dlhoročné priateľky, dôverníčky a nekompromisné kritičky. Všetko, čo vymyslíme, najskôr otestujeme na našich šiestich deťoch. Vieme, čo potrebujú pre bezstarostný pohyb. A vieme aj to, čo potrebujú naše rodiny pre pokojný pobyt v prírode. Testujeme na vlastných deťoch.

 

 

S podporou trávenia voľného času v prírode to myslíme vážne. Prispievame neziskovej organizácii na vysádzanie stromov, podporujeme rodinné centrum v Brne. Lebo milujeme prírodu. Lebo milujeme deti.  

 

x

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie